Obilježili smo Dan grada Zagreba, 31.5.
U suradnji s Turističkom zajednicom grada Zagreba, DTVZ održalo je za građanstvo 3 besplatna razgleda. Odaziv dokazuje koliko je Društvo važno za naš grad i naše građane.
Razglede su vodile naše članice Kristina Andreić ("Zagrebačka zelena šetnja - Maksimir"), Gordana Škeljo ("Vranyczanyjevi i njihova ostavština Zagrebu") i Marija Tizić (Šetnja Kaptolom i Gradecom)
Cijenjeni građani, veselimo se vašem povjerenju!


