Obilježili smo Dan grada Zagreba, 31.5.

Obilježili smo Dan grada Zagreba, 31.5.

U suradnji s Turističkom zajednicom grada Zagreba, DTVZ održalo je za građanstvo 3 besplatna razgleda. Odaziv dokazuje koliko je Društvo važno za naš grad i naše građane.

Razglede su vodile naše članice Kristina Andreić ("Zagrebačka zelena šetnja - Maksimir"), Gordana Škeljo ("Vranyczanyjevi i njihova ostavština Zagrebu") i Marija Tizić (Šetnja Kaptolom i Gradecom)

Cijenjeni građani, veselimo se vašem povjerenju!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)